skład kamienia Nowy Sącz zakład kamieniarski Nowy Sącz kamień budowlany Nowy Sącz'; }

Torby

Osobną linią produkcji naszej firmy stanowią torby, futerały, maty i wszelkiego typu pokrowce. Produkujemy je z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od dostawców, o których mowa w dziale fotele. Nasze produkty adresowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i sklepów, hurtowni czy instytucji. Istnieje możliwość wykonania produktu na indywidualne zamówienie ze spersonalizowanym haftem, co będzie dodatkowym gwarantem jego wyjątkowości.

TORBA MEDYCZNA

Torba wykonana jest z trwałego, wzmacnianego, usztywnianego i wodoodpornego materiału typu CORDURA. Wyposażamy ją w elementy odblaskowe co daje gwarancję bezpieczeństwa ratownika...

TORBA SPORTOWA FITNESS

Bardzo praktyczne i eleganckie torby jednokomorowe o zgrabnych kształtach i modnym wyglądzie. Wyposażone są w wewnętrzne kieszonki ułatwiające życie każdej aktywnej kobiecie.

POKROWIEC NA SZTANDAR

Pokrowiec przeznaczony jest do zabezpieczenia i przenoszenia sztandaru wraz z drzewcem i grotem. Wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego materiału wypełnionego pianką amortyzująca oraz podszewką.

« poprzednia 1 następna »