skład kamienia Nowy Sącz zakład kamieniarski Nowy Sącz kamień budowlany Nowy Sącz'; }

Informacje o firmie

Początki naszej firmy sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to niesieni marzeniami stworzenia wyjątkowej linii foteli postanowiliśmy zdobywać doświadczenie, które w przyszłości pozwoliłoby nam na realizację tego projektu.

Nasze działania zdecydowaliśmy oprzeć o najlepsze tradycje rzemiosła, by kolejno rozwinąć a następnie przekształcić warsztat w zakład produkujący fotele biurowe. Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z wiodącymi firmami działającymi na rodzimym rynku akcesoriów skórzanych, produktów tapicerskich i meblowym.

Konsekwentnie budowana od blisko dwudziestu lat wiedza pozwoliła nam w czerwcu 2015 roku na wprowadzenie w życie naszego marzenia i uruchomienie działalności w obecnym kształcie, w postaci stworzenia marki produktów pod szyldem Kal-a.

Profil naszej działalności jest pod wieloma względami wyjątkowy, czy wręcz unikalny. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na zaoferowanie szerokiej gamy produktów, począwszy od foteli biurowych, poprzez torby, pokrowce, futerały, maty, etc., które obejmujemy wyjątkową opieką gwarancyjną i pogwarancyjną.

W swoich działaniach łączymy z jednej strony wieloletnią praktykę i kompetencje, a z drugiej wkładamy nasz kunszt, pasję i serce, co pozwala nam zaoferować gamę produktów wysokiej jakości na różnych poziomach cenowych.

Od początku swojej działalności przykładamy wielką wagę do trwałości i funkcjonalności oferowanych wyrobów, dlatego też nasze artykuły produkujemy w oparciu o wyselekcjonowane, najwyższej jakości i trwałości materiały i surowce.

Zamiłowanie do perfekcji, poparte szerokim spektrum doświadczeń, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz ręczne wykonanie każdego produktu zapewniają naszym wyrobom najwyższą jakość wykończenia.

Mottem naszej działalności i najważniejszą wartością, o jaką dbamy, jest zadowolenie każdego Klienta.